Podcasty

Nové epizody našich podcastů najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Anchor

#36 Judita Lebová: Obchodník umí klienta nadchnout. My zodpovíme každou jeho otázku

Judita se stala šéfkou nového oddělení Product Sales v LMC. Dříve jako produktový specialista pomáhala firmám zavádět náborový systém Teamio a Jobote. A protože se osvěta ve firmách ukázala jako klíčová, vzniklo nové oddělení. Poslechněte si, jak produktoví specialisté usnadňují jednání obchodníků s klienty. A nechte se nakazit Juditiným nadšením.

#25 HRnek do uší: Zjistěte kvalitu svých lidí pomocí 360° zpětné vazby

Chcete získat přehled o slabých a silných stránkách svých zaměstnanců? Máme pro vás účinnou metodu. Uplatníte ji i při výběru kandidátů a snadněji s ní odhalíte třeba manipulátory. Poslechněte si o třistašedesátce další detaily. A nechte se inspirovat k tomu, jak svým lidem zajistit psychologickou péči, aniž byste je museli odkázat na specialistu.

#35 Filip Kahoun: Lídři do období krize a do období míru jsou dva samostatné druhy

Filip Kahoun je lektor leadershipu, napsal dvoudílnou knihu Boj o pozornost a na Seduo.cz patří k jedněm z nejoblíbenějších školitelů. Má mnohaleté zkušenosti z nejvyššího vedení společností Česká pojišťovna, Generali nebo MALL.cz. V současné době školí pro značky, jako je třeba Google nebo Rohlík.cz. Poslechněte si rozhovor o tom, jak vést lidi způsobem, aby vás následovali i v době nejistoty.

#24 HRnek do uší: Zaměstnanci chtějí flexibilitu!

Lidé by vyměnili celý balík nejrůznějších benefitů za flexibilitu a pracovní rozvrh, který by mohli snadněji skloubit s osobním životem. Poslechněte si detaily a myslete na to, až budete přemýšlet nad strategií odměňování a benefitů. V HRnku se můžete těšit i na zásady, jak snáz usínat nebo jak být efektivnější.

#34 Liftago: Neklonujeme stávající zaměstnance. Jde nám o pestrost

Tentokrát jsme v naHRávkách přivítali hned dva hosty. Ondru Krátkého a Radka Svíčku – oba z vedení společnosti Liftago. Poodhalili, podle čeho vybírají nováčky do týmu i jak docílili toho, že ve firmě vládne velká svoboda a absolutní otevřenost. Pusťte si je do uší.

#23 HRnek do uší: Napište si seznam, co NEdělat. Zabírá to

Máte rádi to do listy – tedy seznamy úkolů, které vás čekají? Od naší Aničky zjistíte, proč je fajn si psát i jejich opak – seznam bodů, které byste dělat neměli. Jakkoliv to zní bláznivě, bude se vám hodit. A těšte se i na rady, které vám pomůžou sladit osobní a pracovní život a zbavit se zbytečného stresu z práce.

Internet Banner Advertising Most Reliable Forms Of Web Advertising

Denisa Dědičová pomáhá lidem v tom, aby ve své práci našli smysl, neztratili motivaci a nepropadli prokrastinaci. Zeptali jsme se jí, co firmy při motivaci zaměstnanců obvykle dělají špatně a jak jim pomoci.

Jak motivovat lidi, i když to neumíte

Denisa Dědičová pomáhá lidem v tom, aby ve své práci našli smysl, neztratili motivaci a nepropadli prokrastinaci. Zeptali jsme se jí, co firmy při motivaci zaměstnanců obvykle dělají špatně a jak jim pomoci.

Právní poradna: Jak se vyhnout švarcsystému, aby vás to nestálo 10 milionů

Společnosti by měly zvážit zavedení těchto programů podporujících rovnováhu mezi prací a osobním životem nejen proto, aby zvýšily celkovou spokojenost svých pracovníků

Editor test

Editor test jak má být